Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

CHS TANGO AMORE

O štěňátkách - About puppies

 

  

                                 Štěňátka od nás odcházejí ve věku 8mi týdnů,

očkovaná, odčervená, s čipem a europasem a Průkazem původu. Naše miminka budou, krom mateřského mléka, krmeny výrobky značky Trainer - mléko, granule. V případě zájmu je možné u nás ke štěňátku objednat granule s 10% slevou. Každé miminko si s sebou odnese balíček na cestu.

Štěnda žijí s námi v bytě. Budou plně socializovaná, zvyklá na děti, psy a kočky.

Oba rodiče jsou zdraví, vyrovnaní jedinci, s korektní, harmonickou stavbou těla.

Vítáme stálý kontakt s novými majiteli. Movým páníčkům nabízíme chovatelský servis, pomoc s přípravou pejska na výstavu a poradenství, po domluvě je možné Vašeho nového miláčka na výstavě předvést, či ho na přípravu připravit - tréning postoje a předvedení.

Součástí chovatelského servisu je rovněž střihová úprava - Grooming do jednoho roku věku v našem salonu zdarma, týká se to jak předvýstavní úpravy, tak úpravy na doma.

 

Puppies leave the house at the age of 8 weeks vaccinated, dewormed, with a chip and Europass and pedigree. Our babies are, in addition to breast milk, fed Trainer brand products - milk, chips. In the case of interest is possible for us to order a puppy granules with 10% discount. Any baby with you to take home a package trip.

Stend live with us in the apartment until the age of four weeks.Fully socialized, used to kids, dogs and cats.

Both parents are healthy, balanced individuals with a fair, harmonious physique. 

TOPlist